Akdeniz Kına Sarayı

Hakkımızda

Akdeniz Davet&Kına Sarayı İstanbul'un gözde mekanı olarak, en özel gününüzü otantik ve romantik bir atmosfes içerisinde geçirmenizi sağlamakta.

Kına ve Bekarlığa Veda Partilerinizi siz değerli müşterilerimizin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamak üzere profesyonel, güler yüzlü ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Akdeniz Davet&Kına Sarayı sizin adınıza gerekli tüm ihtiyaçları düşünerek o günü kusursuz kılmakta ve heyecanınıza ortak olmakta. Sağladığımız hizmet içeriğiyle iddaalıyız. Yöresel kıyafetler eşliğinde hizmet veren personel ekibimiz ve uzmanlarımız mekan süslemesinden menü seçimine kadar her detayda size yol gösterecektir. Mükemmel bir program için gereken tüm ayrıntıları en ince noktasına kadar düşünüyoruz. Menü seçiminden müzik, ses ve ışık sistemlerine düğün pastasından mekan süslemeye kadar her adımda önerilerinizi ve isteklerinizi dikkate alarak çözüm üretiyor ve koordinasyonu sağlayarak, tüm gece sizin yanınızda oluyoruz. Aynı zamanda sizlere muhtemeşem bindallı seçenekleri sunarak da hizmet vermekteyiz.

Kına Sarayımızda aynı zamanda bir diğer konseptimizle birlikte; düğün, nişan, sünnet ,mezuniyet baloları, kokteyl, toplantı, dernek yemekleri, plansman, ürün tanıtımları gibi hizmetlerde verilmektedir.

Salon Bilgileri

Salon Tipi:  --Davet Salonları--Kına Salonları

Kapasite:  1000-1500

Fiyat Aralığı:  2000-5000

İletişim Bilgileri

  Email:  info@dugunsalonlari.com

  Telefon:  212 541 06 06

  GSM:  

  Yetkili:  fghfhggffgh

Sosyal Medya

  

Adres Bilgileri

  Akdeniz Kına Sarayı

Tevfik Bey mah. Merkez cad. No: 34/G Sefaköy  K.Çekmece / İstanbul

Hizmetler

Ses Sistemi

Işık Sistemi

Kadın Sanatçı

Erkek Sanatçı

Folklor Ekibi

Fotoğraf ve Video Çekimi

Fotoğraf Albümü

Volkan Show

Dansöz

Palyaço

Vale Hizmeti

Catering Hizmeti

Organizasyon Hizmeti

Mekan Özellikleri

Otopark

Salona Yakında Otopark

Klima

Sigara Bölümü

Gelin Odası

Çocuk Oyun Alanı

Şehir Manzaralı

Doğa Manzaralı

Deniz / Göl Manzaralı